Zbrodnicza polityka

DlaczegoNieNapalm wita serdecznie Prezesa Jarosława Kaczyńskiego

31 Responses to “Zbrodnicza polityka”


 1. 1 alexirin 14 lipca, 2010 o 8:29 pm

  CASPAR WEINBERGER W KSIĄŻCE Z 1998 R. PRZEWIDZIAŁ ZAMORDOWANIE PRZEZ ROSJĘ POLSKIEGO RZĄDU I NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW WOJSKOWYCH

 2. 2 jared 14 lipca, 2010 o 9:01 pm

  ZDZISŁAW KOPYTKO W CELI ZK BIAŁOŁĘKA W 2008 R. PRZEWIDZIAŁ PODWYŻKĘ WÓDKI, PAPIEROSÓW I ALIMENTÓW ZASĄDZONYCH NA RZECZ ŻONY ZOFII.

 3. 3 racja 14 lipca, 2010 o 9:04 pm

  Na jakich zasadach dobierane są teksty zasługujące na publikacje na tej stronie?

  Zadziwia mnie, że do galerii idiotycznych cytatów dopisane zostały te słowa…
  Trzeba być niezłym skurwielem aby wyśmiewać się z pierwszej reakcji człowieka na śmierć jego bliskich…
  Zresztą o samolotach nie on pierwszy mówił…

  Macie za złe, że teraz przyznał się co wtedy powiedział?
  Niby kiedy był lepszy czas, żeby mógł w końcu opowiedzieć co wtedy czuł i zacytować co powiedział?

  To co mówił było pewnie pod wpływem emocji, ludzie różnie reagują jak słyszą takie wieści. Dla mnie takie słowa to nic specjalnego, ale nawet jeśli dla zadowolonych z tego obrazka te słowa oznaczają, że jest psychicznie chory to czy to was uprawnia do takiego naśmiewania się i takiego używania tych słów?
  Nie ma nic świętego?
  To co jest na tej stronie to łajdactwo, styl Palikota.

  Autor widocznie bardzo chce zostawić w internecie taki szlachetny ślad po jego bytności na tym świecie…

  • 4 asmoeth 14 lipca, 2010 o 9:30 pm

   Z jakiegoś, nie do końca dla mnie jasnego powodu, zakładasz, że Jarosław Kaczyński koniecznie musiał opowiedzieć światu, jak się wtedy czuł. Otóż nie musiał. Ja zasadniczo nie mam do niego pretensji, że wtedy przyszło mu do głowy, że to wszystko przez to, że Tusk nie kupił samolotów. Jednakże, minęły trzy miesiące, mógł sobie ten szczegół darować.

   • 5 racja 14 lipca, 2010 o 10:19 pm

    wcześniej nie mógł bo była kampania, skończyło się więc opowiedział to na co czekały miliony, człowiek nie ma rodziny, może mógł sobie darować i zachować dla siebie
    ale skoro już to powiedział, to trzeba tak chamsko go wyśmiewać za to?

 4. 6 buruszur 14 lipca, 2010 o 9:32 pm

  Nie chcąc się wypowiadać za autora tego bloga podejrzewam, że teksty dobierane są wg kryterium absurdu wypowiedzi ludzi którzy chcą widzieć rzeczy tam gdzie ich nie ma i przypisywać innym winę za sytuację w której tej winy nie ponoszą, gdyż aby byli winni musieli by mieć nadprzyrodzone moce albo fantastyczny dar przewidywania i sadzenia drzew w odpowiednim czasie i miejscu.
  A styl Palikota to nie jest, zwyczajnie w każdej sytuacji każdy odpowiada za swoje czyny i słowa, nie ważne kiedy i w jakim kontekście zostały wypowiedziane. To że ktoś w momencie śmierci brata, jest w stanie uprawiać politykę i oskarżać innych ludzi (czym się akurat zawodowo zajmuje) za to co się stało to nie dowodzi raczej stabilności psychicznej. Do tego blog ani nie przekręca ani nie wyrywa z kontekstu tych słów. Więc nie wiem co w tym zdrożnego. Świętość jest, każdy ją szanuje ale są momenty kiedy świętość przeradza się w absurd i zaczyna wyłącznie irytować ludzi którzy maja już dość tego bezsensu.

 5. 7 racja 14 lipca, 2010 o 10:17 pm

  1) absurdalność wypowiedzi jest wtedy jeśli czytelnik ma pojęcie dlaczego jest absurdalna, musi wiedzieć, że np. jak pisał khaal „instalacja ILS potrafi trwać kilka lat (bez gwarancji sukcesu) a nie że ktos to montuje tuż przed przylotem.”
  jeśli ktoś nie wie nic o ILS, a śmieje się z wyśmiewania głupiej wypowiedzi z tym związanej to kim jest taki człowiek?

  na blogu nie ma objaśnień, jakiś linków, ten blog jest dla ekspertów? chyba nie… jest o debilach i niestety dla debili…

  2) „zwyczajnie w każdej sytuacji każdy odpowiada za swoje czyny i słowa” racja i autor bloga i Ty i ja musimy o tym pamiętać

  „nie ważne kiedy i w jakim kontekście zostały wypowiedziane” nie prawda, czasem w złości, pod wpływem jakiś substancji czy w bardzo nietypowych sytuacja ludzie mówią rzeczy, których wcale nie chcą i trzeba być CHAMEM aby to podchwytywać i urządzać z tego powodu nagonki słowo cham można sprawdzić skąd się wzieło i pasuje jak ulał

  3) żyjemy w świecie jakiś zasad moralnych, przynajmniej niektórzy je próbują stosować i dla takich jasne jest, że nie robi się jaj z tego jak ktoś zareagował w tak STRASZNEJ SYTUACJI
  po prostu
  podobne zagrywki robi palikot

  blog jakąs tam formułe ma, ale kaczyński do tego w gronie wypowiedzi gimnazjalistów nie zasługujących na cytowanie zresztą, w każdym razie słowa kaczyńskiego są tutaj przesadą

  Nawet przy założeniu, że Kaczyński jest obłudym psycholem i manipulatorem to sposób w jaki go traktujemy świadczy przecież o nas.

  • 8 Taki jeden 15 lipca, 2010 o 8:08 am

   absurdalność wypowiedzi jest wtedy jeśli czytelnik ma pojęcie dlaczego jest absurdalna

   Dlatego wiemy, że te wypowiedzi są absurdalne.

   jeśli ktoś nie wie nic o ILS, a śmieje się z wyśmiewania głupiej wypowiedzi z tym związanej to kim jest taki człowiek?

   Przypadkowym odwiedzającym, któremu nie chce się poszukać informacji o ILS?

   na blogu nie ma objaśnień, jakiś linków, ten blog jest dla ekspertów?

   Między innymi. Ludziom związanym z lotnictwem chce się rzygać na widok teorii produkowanych masowo przez ćwierćinteligentów z PiS czy kretynów z Salonu 24. To jakaś oficjalna wylęgarnia półgłówków?

   Po objaśnienia sięgnij sobie sam, Google działa całkiem nieźle. Poza tym długiego wykładu na temat bezmyślności teorii produkowanych przez El Ohido Siluro i tak byś nie zrozumiał / nie przeczytał.

   “nie ważne kiedy i w jakim kontekście zostały wypowiedziane” nie prawda, czasem w złości, pod wpływem jakiś substancji czy w bardzo nietypowych sytuacja ludzie mówią rzeczy, których wcale nie chcą i trzeba być CHAMEM aby to podchwytywać i urządzać z tego powodu nagonki słowo cham można sprawdzić skąd się wzieło i pasuje jak ulał

   Cytowane tu wypowiedzi są wypowiedziami publicznymi. Rzadko kiedy są cytowane kilka minut po opublikowaniu, najczęściej parę dni później. Jeśli ktoś przez kilka dni jest pod wpływem substancji (i tym podobne), to może lepiej niech się nie produkuje w Internecie?

   blog jakąs tam formułe ma, ale kaczyński do tego w gronie wypowiedzi gimnazjalistów nie zasługujących na cytowanie zresztą, w każdym razie słowa kaczyńskiego są tutaj przesadą

   Logika tego zdania odrobinę mi umyka. Tym niemniej Kaczyński pasuje tutaj idealnie — bredzi od rzeczy, a i w cytowanym wywiadzie kłamie wprost, więc czemu go tu nie zacytować? Jego zachowanie aż tak bardzo się nie różni od zachowań innych cytowanych tutaj osób.

   Nawet przy założeniu, że Kaczyński jest obłudym psycholem i manipulatorem to sposób w jaki go traktujemy świadczy przecież o nas.

   Przecież traktowany jest łagodnie. Można byłoby cały wywiad rozebrać zdanie po zdaniu i udowodnić kłamstwa oraz manipulacje.

   • 9 racja 15 lipca, 2010 o 10:26 am

    Oj, współczuje ale nie znasz ludzi. Typowy internetowy czytelnik jest zbyt leniwy by cokolwiek sprawdzać, nawet aby doczytać tekst do końca, bardzo wielka grupa czyta same tytuły, ewentualnie nagłówki i na tej podstawie wyrabia sobie zdanie, ludzie odczytują emocje.
    Jestem przekonany, że zdecydowana większość odwiedzających ten blog, być może właśnie 99% nigdy nie googlowała i nie wyjaśniała sobie pojęć o których jest mowa, a skoro autor nie wytłumczyć to tak jak tu tłumaczyłem ” strona cytuje ludzi nie mających pojęcia co piszą…. a czytają ją ludzie nie mający pojęcia co czytają (Tylko, że ci drudzy czują się lepiej bo są lepsi skoro wyśmiewają…)”

    Różnica jest taka (pomijając koronny argument o uszanowaniu reakcji w takim momencie), że cytował swoją reakcję, a nie nazywał tego. Proste?

    Nawet idąc dalej jeśli jednak Kaczyński teraz nazywa to „zbrodnią polityczna” to nie to samo co gdy gimnazjalista napisze w jakimś głupim komentarzu pod blogiem na, który zagląda 200 osób, że ILS można zainstalować w godzinkę…
    Więc o ile na temat ogólnego określenia, które na dodatek jest cytatem z emocjonalnej reakcji można dyskutować, bo jakieś tam argumenty są (nie oceniam ich czy wiarygodne itd bo sprawa w toku ) , to na temat tekstu o IIL już nie bo to jest bezdyskusyjna bzdura łatwa do obalenia. Po prostu jedno do drugiego nie pasuje.

    Jeśli uważasz, że Kaczyński kłamie wprost to bardzo proszę udowodnij, rozszerz tą myśl, z chęcią się zapoznam (tylko nie potwarzaj po GW i TVN emocjonalnych pustych zdań), bo póki co wątpię aby to co mówił było kłamstwem i szukam argumentów do weryfikacji tego. Gdyby to okazało się kłamstwem to byłaby piękna kompromitacja, jeśli ludziki nie zapomniały by „jak będę pre… to mój brat..” to tym bardziej nie zapomną mu tego… proszę tylko o solidne dowody… najlepiej gdyby wyskoczyły jakieś nagrania tych rozmów…

   • 10 Szpecu 15 lipca, 2010 o 5:00 pm

    Można byłoby cały wywiad rozebrać zdanie po zdaniu i udowodnić kłamstwa oraz manipulacje.

    Och! Jeśli faktycznie można by, to ja poproszę! Tak ciężko ostatnimi czasy spotkać kogoś nieprzychylnego Kaczyńskiemu a kto nie posługuje się pustosłowiem. Może akurat dziś mam fart i dostarczysz mi materiału na bloga o manipulacjach. Wrzucę to gdzieś między wyborczą a TVNem.

    Serio, czekam :-)

   • 11 Piotr 'Mikołaj' Mikołajski 15 lipca, 2010 o 8:32 pm

    Szpecu:
    Och! Jeśli faktycznie można by, to ja poproszę!

    Przepraszam, że się wtrącę — możesz to sobie zrobić sam, korzystając ze strony Kancelarii Prezydenta, archiwalnych depesz PAP i archiwum jakiejś gazety (np. Dziennika Gazety Prawnej). Zajmie to kilkanaście godzin szukania, ale depesze, cytaty etc. są do znalezienia.

   • 12 Szpecu 15 lipca, 2010 o 9:31 pm

    Akurat to co mogę i czego nie mogę, to ja doskonale wiem. Tyle, że nie ja deklaruje chęć wyciągania czegoś ze wspomnianego wywiadu. Po drugie, jeśli ktoś stawia taką tezę, to raczej lepiej wie gdzie czego szukać :-) Jeśli ktoś jest gotów „rozebrać zdanie po zdaniu i udowodnić kłamstwa”, to ja chętnie przeczytam. Pewnie nie tylko mnie ta kwestia zainteresuje.

    Tego brakowało, żebym bronił tezy, której nie postawiłem. Litości.
    Jeśli ja publicznie oświadczę, że TVN i Gazeta Wyborcza manipulują opinią społeczna a ludzie Platformy kłamią, to poprę to argumentami. Z pewnością taka operacja potrwa znacznie krócej niż wyszukiwanie kłamstw i znamion manipulacji w wywiadzie z Kaczyńskim.

   • 13 Taki jeden 20 lipca, 2010 o 11:27 pm

    @Szpecu

    Och! Jeśli faktycznie można by, to ja poproszę!

    Wszystko można, pytanie za ile. Skoro masz lenia / nie masz ochoty / nie umiesz znaleźć i przeanalizować biegu wydarzeń, to mogę to zrobić.

    Może akurat dziś mam fart i dostarczysz mi materiału na bloga o manipulacjach. Wrzucę to gdzieś między wyborczą a TVNem.

    Umowa, stawka godzinowa, całość pracy to kilkadziesiąt godzin — wyjdzie parę tysięcy. Może i drogo, jak za tekst na blog, ale za prawo na wyłączną publikację płaci się ekstra.

   • 14 Szpecu poker face. 24 lipca, 2010 o 8:33 pm

    Czyli najpierw nawołujecie mnie do szukania argumentów na potwierdzenie tezy, której nie postawiłem a teraz sprowadzasz dyskusję do… nawet nie wiem czego. Żenujących „dżołków” o Twoim materializmie? Czort z jakimś blogiem o manipulacjach, bo jeśli miałbym informacji o nich szukać w wypowiedziach JK, to daleko bym nie zajechał.

    Nazywasz Kaczyńskiego kłamcą i manipulantem jednocześnie nie chcąc / nie potrafiąc / będąc zbyt leniwym żeby to udowodnić. Mi to wystarczy.

    Krzyknąłem „sprawdzam !” i jak widać opłaciło się – zgarniam całą pulę.
    Na tym zakończmy :-)

 6. 15 Gizmo 15 lipca, 2010 o 7:09 am

  To prawda, zbrodnicza polityka rządu Jarosława Kaczyńskiego doprowadziła do tej tragedii, ponieważ gdy był on premierem, a brat jego prezydentem, a z przydupasami swymi mieli większość w parlamencie nie kupił nowych samolotów. Obaj bracia mają na rękach krew tych ludzi :P

  • 16 racja 15 lipca, 2010 o 7:50 am

   Poczytaj jak to było, kto rozpisał przetarg, kto go unieważnił i dlaczego, co wciskali lobbyści, jak nasz rząd na to reagował i dlaczego przetargi były unieważniane (nie jeden raz)… oraz dlaczego to co ostatnio mówil sikorski nie jest zgodne z prawdą… sporo jest o tym materiałów, datowanych na kilka lat wstecz + ostatnia wypowiedź dorna

   bez elementarnej wiedzy na ten temat głupotą jest się wypowiadać w tym temacie

   • 17 Gizmo 15 lipca, 2010 o 8:41 am

    Powiedz mi. Z moich informacji wynika, że Bracia Kaczyńscy są za to wszystko odpowiedzialni, a ty się nie znasz.
    :P

   • 18 racja 15 lipca, 2010 o 10:33 am

    To nie jest tak, że na każdą sprawę są informacje takie i take… nie wszystko jest szare większośc jest czarno biała

    i ta sprawa taka jest, poczytaj chociaż blipa, jest kilka ciekawych artykułów na ten temat, to są konkretne ustalenia, dokumnety, nie ma pola na nie wiem jaka interpretację.

    Powiem tak, gdybyś się sprawą naprawdę interesował byłbys dzisiaj w swoich oczach oszołomem.
    Pamiętasz teksty matki kurki o kaczyńskim? zobacz co on dzisiaj pisze… podobie było z kataraną…. nawet jeśli ktoś jest fanem gazety wyborczej ale zacznie uważniej obserwować rzeczywistośc, czytać dokładniej, pamiętać, szukac informacji, krytycznie podchodzić niestety ale oszołomstwo jest nieuniknione. To także oznacza popieranie w wielu miejscach Kaczyńskiego. Nie z powodów ideologicznych tylko z prostego powodu… kto ma racje… gdzie leży prawda.

 7. 19 freyr 15 lipca, 2010 o 7:49 am

  za racja:
  “instalacja ILS potrafi trwać kilka lat (bez gwarancji sukcesu) a nie że ktos to montuje tuż przed przylotem.”
  jeśli ktoś nie wie nic o ILS, a śmieje się z wyśmiewania głupiej wypowiedzi z tym związanej to kim jest taki człowiek?

  A skąd wiesz ze ten cytat zawiera nieprawdę? sprawdziłeś? Masz źródła że jest inaczej? Instalacja ILS w Pyrzowicach trwała 5miesięcy… SAMA instalacja! Nie wliczam w to etapu projektowania, pomiarów sygnału, kalibracji i testów systemu. (możesz to zweryfikować googlając odpowiednie frazy – są oficjalne komunikaty władz lotniska) To nie jest coś co możesz wyłączyć jednym guzikiem, zdemontować i wpakować do bagażnika swojego samochodu… Tak więc ten punkt możesz skreślić, ponieważ to prawda: “instalacja ILS potrafi trwać kilka lat (bez gwarancji sukcesu) a nie że ktos to montuje tuż przed przylotem.”

  w tej kwestii dla mnie EOT

  • 20 racja 15 lipca, 2010 o 7:59 am

   To był cytat z autora tego bloga. Nie napisałem, że zawiera nieprawdę.
   Dzięki tej wiedzy wiedział, że jest to śmieszne.

   Miałem na myśli ludzi, ktorzy nie mają pojęca o ILS wchodza na bloga i śmieją się z tego co ktoś napisał o ILS… jak to o nich świadczy?

   Akurat jesteś nielicznym wyjątkiem co ma pojęcie na ten temat, ale wątpie czy 99% wchodzących tutaj ludzi, pewnie głównie z blipa wiedziało o tym…

   Dlatego jeszcze raz podkreśle, blog dla wszystkich na którym nie ma żadnych informacji, linków, żródeł, autor nie tłumaczy dlaczego coś jest absurdalne

   Więc ta strona cytuje ludzi nie mających pojęcia co piszą…. a czytają ją ludzie nie mający pojęcia co czytają (Tylko, że ci drudzy czują się lepiej bo są lepsi skoro wyśmiewają…)

   Teraz jasne?

 8. 22 wo 15 lipca, 2010 o 10:29 am

  @racja
  „wcześniej nie mógł bo była kampania,”

  A ponieważ była kampania, więc sąd by mu w ekspresowo krótkim czasie nakazał sprostowanie bredni. Dlatego właśnie odczekał, aż kampania się skończy a razem z nią pozwy w trybie art. 80 ustawy o wyborze prezydenta.

  • 23 racja 15 lipca, 2010 o 10:36 am

   w takim razie powiedz dokładnie, jeśli byłbyś kaczyńskim i chciałbyś to powiedzieć, to kiedy byś to zrobił? kiedy byłby najlepszy moment aby człowiek o nicku „wo” nie przyczepił się?

   czy to czasem nie jest tak, że jak trzeba psa uderzyć to …

 9. 24 wo 15 lipca, 2010 o 1:00 pm

  @racja
  „w takim razie powiedz dokładnie, jeśli byłbyś kaczyńskim i chciałbyś to powiedzieć, to kiedy byś to zrobił?”

  To tak jak z dyskusjami typu „co byś zrobił na miejscu generała Jaruzelskiego” – najlepsza odpowiedź na takie pytanie to „ale ja nieprzypadkowo nie jestem na jego miejscu”.

  Ja ogólnie mam taki charakter, że kiedy wydarzy się mi coś złego, moim pierwszym odruchem nie jest miotanie oskarżeniami, podejrzeniami, paranoją i pomówieniem. Nie zakładam, że wszystko jest skutkiem czyjejś „zbrodniczej polityki”.

 10. 25 racja 15 lipca, 2010 o 7:43 pm

  Czyli najlepiej byłoby gdyby zniknął z polityki i nigdy nic nie powiedział o tragedii w smoleńsku tak?
  bo cokolwiek na ten temat powie, zwłaszcza negatywnego, nawet jeśli to prawda to i tak będziecie go tutaj chłostać bo to jest ten zły psychopata kaczyński… dobrze sobie dopowiedziałem?

  • 26 ekolog 15 lipca, 2010 o 10:36 pm

   Cóż, Kaczyńscy 20 lat pracowali na taki wizerunek, jaki mają w oczach posiadających w głowach więcej niż kompas skierowany na Toruń i Jasną Górę i którzy potrafią dogadać się z sąsiadem, kimś o innym zdaniu na jakiś temat czy innej preferencji seksualnej. Byłbym szczęśliwszym człowiekiem, gdyby spokojnie udał się na emeryturę i założył hodowlę kotów.

   • 27 racja 29 lipca, 2010 o 7:27 pm

    Czyli Ty potrafisz się dogadać z innymi ludźmi dlatego obrażasz JK i dołączasz się do chóru ludzi którzy rzucają obelgi w elektorat Kaczyńskiego???

    Twoja tolerancja nie pozwala zobaczyć powodów i normalnych ludzi w tych co szanują Kaczyńskiego?
    Co do Torunia to uważasz, że ateiści to już JK nie mogą popierać?

 11. 28 wo 16 lipca, 2010 o 8:22 am

  @racja
  „bo cokolwiek na ten temat powie, zwłaszcza negatywnego, nawet jeśli to prawda ”

  Jeśli to prawda i ma na to jakieś dowocy, kwity, zeznania – cokolwiek co by się utrzymało w sądzie – to oczywiście niech oskarża, niech demaskuje, niech ujawnia. Jeśli nie ma żadnych dowodów, to niech nie rzuca oskarżeń.

  Zdrowy psychicznie człowiek powstrzymuje się przed wysuwaniem poważnych oskarżeń na podstawie bardzo luźnych przesłanek typu „samochód jeździł w kółko i ja na pewno wiem, że to przez Tuska”.

 12. 29 racja 29 lipca, 2010 o 7:22 pm

  Czekaj, czekaj, czyli Kaczyński ma prawo cokolwiek powiedzieć o Smoleńsku czy nie?

  i kiedy jeśli już powinien to robić? zaraz po tragedii? czy źle, że podczas kampani milczał, a powiedział po kampanii??

  rzucił oskarżenia czy cytował swoją reakcję z tamtego czasu? jeśli rzucił oskarżenia bezpodstawnie to jak najbardziej można go za to skazać…
  nikt tego nie zrobili? dlaczego?

  Nie jest zdrowy psychicznie bo powiedział o zbrodni moralnej? politycy co chwila plotą podobne bzdury

  moim zdaniem JK mieści się w normach, do innych polityków można się więcej czepiać i znacznie bardziej poważniejszych spraw, JK nie byłby moim prezydentem, nigdy PiSu nie popierałem, ale mam elementarny szacunek i trochę obiektywizmu, na tle tego co się dzieje w Polsce nie ulega wątpliwości, że JK należy do uczciwszych polityków, nie zamieszany w afery, a na pewno nie tak jak inny czy taki Komorowski i chociażby tylko za, uczciwość, transparentność to szacunek mu się należy

  • 30 iksde 30 lipca, 2010 o 3:29 am

   > moim zdaniem JK mieści się w normach, do innych polityków można się więcej czepiać i znacznie bardziej poważniejszych spraw

   Problem polega na tym, że właśnie nie. Znajdź mi z Tuskiem jakiś poważniejszy problem, niż problem Jarka, problem budowania atmosfery paranoi. W zasadzie rozchodzi się o to, że jak się na to spojrzy z boku, to Kaczyński zachowuje się bardziej jak szaleniec, niż rozsądny polityk.

 13. 31 warqula 30 sierpnia, 2010 o 5:21 pm

  problem z Tuskiem, oczywiście – Tusk jako szef rządu nie załatwił tematu smoleńska – akta dowody telefony karty – premier wraz z prezydentem powinni załatwić sprawę krzyża – to nie jest problem ani PiS-u, ani SLD-u – natomiast nie robią w tej sprawie nic dlaczego ? no może dlatego że boją się odpowiedzialności wolą odbijać piłeczkę z mediami kościołem i obrońcami krzyża – przecież tak jest wygodniej


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Chcesz dostawać powiadomienia o aktualizacjach na blogu? Wystarczy podać adres e-mail.

Dołącz do 112 obserwujących.


%d blogerów lubi to: