Sprzeczność

Analizy, tym razem zdjęć, podjął się wszechstronny Pluszaczek

5 Responses to “Sprzeczność”


 1. 1 Pluszak 24 czerwca, 2010 o 6:51 pm

  Dziękuję za wpis poświęcony mojej osobie i stronie. Szkoda że jest on prześmiewczy, no cóż, każdemu wolno mówić i myśleć po swojemu, szkoda że zanalizowałeś tylko jedno zdanie wyrwane z całości a nie zanalizowałeś całości wpisów dotyczących sfałszowania domniemanych zdjęć ofiar katastrofy TU-154M.

  W zasadzie na temat kilku domniemanych fotografii zdjęć ciał na miejscu katastrofy TU-154M zostało wszystko powiedziane, ale jeden z Czytelników poprosił o rozwinięcie myśli dotyczącej sprzeczności ułożenia ciał Ofiar i dynamiki upadku ( w domyśle Ty )

  Rozwinięcie myśli wraz z wytłumaczeniem znajduje się tu:
  http://www.pluszaczek.com/2010/06/21/katastrofa-tu-154m-%E2%80%93-analiza-fotografii-%E2%80%93-falszerstwo-%E2%80%93-czesc-iv/
  Jeśli chcesz to wdepnij poczytać, być może znajdziesz coś jeszcze z czego będziesz mógł się wyśmiać.

 2. 2 freyr 25 czerwca, 2010 o 6:03 am

  „(…) z czego będziesz mógł się wyśmiać.” :>

 3. 3 radosny 25 czerwca, 2010 o 9:01 am

  Tu nie chodzi o to czy masz racje czy nie, nie jesteś ekspertem od tej dziedziny, autor tego bloga też nie, więc skoro się wypowiadasz na temat ułożenia ciał to musi to być śmieszne
  To taka pseudologika, który wytworzyła się u ludzi posłusznych, mających autorytety moralne itp.

  Każdy ma prawo mówić co chce. Jeśli mówi bzdurę to trzeba mu ją udowodnić. Takie powinno być prawo. Dlatego w tym sensie ten blog jest zły. Po każdym wyśmianiu, nawet oczywistych bzdur powinien być rzeczowy komentarz. Bez tego to kolejne pajacowanie tylko i tworzenie internetowych śmieci bez wartości.

  • 4 freyr 25 czerwca, 2010 o 2:31 pm

   A mi się wydaje, że każdy powinien sam rozstrzygnąć, który wpis to bzdura a który ma sens – nawet jakby pojawił się pod obrazkiem „rzeczowy komentarz” to kto udowodni, że jest on poprawny „technicznie”? Jestem pewien, że znajdzie się stado Trolli obalających te „rzeczowe” tezy. Obecny styl jest dla mnie perfekcyjny – esencja kontry w pięknym prześmiewczym stylu + dużo przestrzeni na osobistą ocenę.

   ufff… się wypowiedziałem ;)

 4. 5 s. 14 kwietnia, 2011 o 12:05 pm

  A mnie się wydaje, że zanim ktoś zacznie udowadniać niedorzeczność jakiejś wypowiedzi, autor powinien udowodnić jej słuszność. Jakoś okiem laika – po uderzeniu w ziemię z prędkością ~200km/h żadne ułożenie ciał nie jest sprzeczne z -taką- dynamiką. Nie wyjaśniasz ani na czym sprzeczność polega, ani jakie ułożenie byłoby „zgodne” (a tym bardziej dlaczego – jaki model fizyczny przewidziałby takie właśnie ułożenie).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Chcesz dostawać powiadomienia o aktualizacjach na blogu? Wystarczy podać adres e-mail.

Dołącz do 112 obserwujących.


%d blogerów lubi to: